Informacje

Poniżej przedstawiamy zakres działań gabinetu, w razie zapytań prosimy o nawiązanie z nami kontaktu.

Problemy rodzinne – staramy się rozwiązać kłopoty rodzinne przede wszystkim dzięki dokładnej analizie tego, o czym mówi nam pacjent. W tym przypadku dobrze jest zostawić wielu czasu pacjentowi na zwierzenie się, pytania zaś zadaje się tylko wtedy, kiedy chcemy nakierować pacjenta.

Seksualność – wielu pacjentów zwierza się psychologom z ich problemów seksualnych. Często są to zaburzenia, np. w postaci uzależnienia, jednak najczęściej jest to poczucie niespełniania seksualnego lub myślenia o sobie jako o kimś, kto nie jest w stanie zapewnić partnerowi odpowiednich wrażeń.

Seksualność

Psychologia zachowań dzieci – w takim przypadku dobrze jest odbyć sesję zarówno z samym dzieckiem jak i z dzieckiem oraz jego rodzicami. Problemy dziecięce należy rozwiązywać od razu, gdyż mogą przerodzić się w ich indywidualną naturę, której nie sposób już będzie łatwo wykorzenić.

Indywidualna terapia – pacjentom doradzamy w jaki sposób pokierować swoim życiem aby był szczęśliwym oraz spełnionym, wielu pacjentów nie jest zadowolonych ze swojego życia, nawet wtedy kiedy są zamożni, zdrowi oraz mają szczęśliwą rodzinę. Staramy się znaleźć źródło problemu oraz wskazać czynności, które należy podjąć aby znaleźć własną ścieżkę

Sens

 

Wraz z Centrum Leczenia Esperal Kraków
pomagamy w wychodzeniu z nałogu alkoholowego.
Pomagamy od strony psychologicznej na stałe odstawić alkohol.